Rodzaje oprogramowania księgowego

Rodzaje oprogramowania księgowego

Każda firma potrzebuje oprogramowania księgowego, niezależnie od tego, czy jest to stowarzyszenie, organizacja non-profit, dostawca usług profesjonalnych, czy też sprzedawca produktów i usług detalicznych. Co to jest oprogramowanie księgowe? Oprogramowanie księgowe automatyzuje funkcje i transakcje finansowe organizacji za pomocą modułów obejmujących zobowiązania, należności, płace, rachunki, księgę główną i wiele innych. Właściciele firm muszą radzić sobie z codzienną działalnością, usprawnianiem przepływu pracy i standardowych procedur operacyjnych w celu zwiększenia wydajności, utrzymaniem zadowolenia pracowników i klientów, organizacją pracy papierkowej, tworzeniem raportów finansowych, które mają wpływ na decyzje strategiczne, a także z księgowością i rachunkowością. Osiemdziesiąt dwa procent firm nie odnosi sukcesu z powodu nieodpowiednich praktyk księgowych i zarządzania przepływem środków pieniężnych.

Wybór najlepszego oprogramowania księgowego jest trudny. Na rynku są tysiące opcji, które oferują opcje dostosowane do konkretnych potrzeb biznesowych. Przytłaczające, prawda? Osiemdziesiąt dziewięć procent małych i średnich firm twierdzi, że odnosi większe sukcesy, korzystając z usług księgowego lub doradcy i oprogramowania księgowego. Consultance Accounting jest właśnie tym, czego potrzebuje Twoja firma! Consultance Accounting jest firmą księgową opartą na technologii, posiadającą wizję i doświadczenie w dostarczaniu usprawnionych, przyjaznych dla użytkownika i efektywnych kosztowo usług księgowych. Współpracujemy z najlepszymi w swojej klasie firmami technologicznymi, aby stworzyć platformę dostosowaną do potrzeb klienta, która w sposób wymierny zmniejszy ilość czasu i wysiłku, jaki musi on poświęcić na czynności księgowe, jednocześnie otrzymując usługi księgowe najwyższej jakości. Rezultatem będzie usprawnione zarządzanie dokumentami, lepsze zarządzanie środkami pieniężnymi oraz metryki i analizy w czasie rzeczywistym, które zapewnią Ci lepszy wgląd w kondycję finansową Twojej organizacji.

Zespół Consultance składa się z wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów w tej dziedzinie, którzy są w pełni certyfikowani w zakresie platform technologicznych, które oferujemy naszym klientom.

Do naszych partnerów technologicznych w zakresie oprogramowania księgowego należą:

  • Expensify:

Uwolnij się od kłopotów związanych z raportowaniem wydatków! Korzystając z Expensify, Consultance Accounting może zautomatyzować cały proces zarządzania rachunkami i wydatkami w Twojej organizacji oraz zsynchronizować go z QuickBooks, aby zapewnić raportowanie wydatków w czasie rzeczywistym. Możemy dostosować sposób kodowania wydatków do księgowania wydatków w QuickBooks, klientów/prac, klas, lokalizacji, pozycji i nie tylko!

  • TSheets:

Usprawnij zarządzanie czasem i kosztorysowanie pracy! Czy musisz śledzić czas pracy pracowników? Czy masz już zautomatyzowany proces? Pokażemy Ci, jak dobrze TSheets może zintegrować się z indywidualnym rozwiązaniem księgowym dla Twojej firmy lub organizacji. Możemy dostosować je do specyficznych potrzeb Twojej organizacji i wymagań Twojej branży. Możemy również skonfigurować arkusze TSheets przy użyciu opcji mobilnych, takich jak wiadomości tekstowe i wybieranie numerów dla standardowych telefonów komórkowych lub wdrożyć natywne aplikacje mobilne dla urządzeń z systemem Android, iOS oraz aplikacje dotykowe dla innych smartfonów, takich jak BlackBerry i telefony z systemem Windows.

  • Fathom:

Wizualizuj swoje dane finansowe w sposób, który ma sens! Fathom to zestaw narzędzi do dogłębnej analizy i metryk, których używamy, aby pomóc Ci w ocenie wyników biznesowych, monitorowaniu trendów i identyfikowaniu możliwości poprawy. Te narzędzia i mierniki pomagają nam ocenić rentowność, przepływy pieniężne, wzrost i inne kluczowe wskaźniki efektywności (KPI), które są istotne dla Twojej firmy. Tworzymy dynamiczne raporty i pulpity nawigacyjne, dzięki którym zawsze będziesz przygotowany do prezentacji dla klienta, raportowania do banku lub informowania zespołu zarządzającego o wynikach finansowych Twojej firmy.

  • QuickBooks:

QuickBooks Online jest sercem wszystkich rozwiązań księgowych naszych klientów! Codziennie z powodzeniem korzysta z niego ponad 2,2 miliona małych i średnich organizacji na całym świecie. Jako certyfikowany partner QuickBooks możesz mieć pewność, że przekształcimy zadania księgowe, które obecnie są skomplikowane, czasochłonne i kosztowne, w szybkie, łatwe i opłacalne w zarządzaniu. Wykonamy żmudną, ciężką pracę w sposób niezawodny i dokładny podczas zakładania konta i każdego kolejnego miesiąca. I prawdopodobnie zrobimy to za mniej niż płacisz teraz.

  • Bill.com:

Zautomatyzuj zobowiązania i należności! Dokładne śledzenie i przetwarzanie zakupów, sprzedaży, faktur, rachunków, płatności i należności wymaga wiele uwagi. Jest to szczególnie istotne, jeśli Twoja organizacja działa w oparciu o papier. Współpracując z Consultance w celu wdrożenia Bill.com, Twoja organizacja może zrezygnować z procesów opartych na dokumentach papierowych, które pochłaniają czas i zwiększają koszty księgowych zatrudnionych w firmie do obsługi płatności. Po stronie należności, będziesz w stanie ściągać pieniądze dwa do trzech razy szybciej, przenosząc płatności online i dając klientom więcej opcji płatności, w tym karty kredytowe, PayPal lub polecenie zapłaty z ich banku.

  • Hubdoc:

Zrezygnuj z dokumentów papierowych, aby obniżyć koszty, zwiększyć dokładność i skrócić czas! Obietnica systemu księgowego bez papieru została spełniona dzięki wdrożeniu QuickBooks i Hubdoc. Hubdoc automatycznie wyodrębnia kluczowe informacje z paragonów, faktur i rachunków, kładąc kres wprowadzaniu danych i archiwizowaniu papierowych dokumentów. Consultance Accounting będzie pracować w Twoim imieniu, aby skonfigurować Twoje konta z dostawcami, bankami i kredytodawcami tak, aby Hubdoc automatycznie pobierał źródłowe dokumenty księgowe do jednego bezpiecznego huba. Za każdym razem, gdy dokument jest pobierany lub przesyłany, Hubdoc wyodrębnia kluczowe dane i bezproblemowo tworzy wpisy w QuickBooks Online i Bill.com z załączonymi oryginalnymi dokumentami.

  • LivePlan:

Korzystając z LivePlan, możemy pomóc w stworzeniu Twojego biznesplanu! W ramach naszej oferty usług dla naszych klientów, używamy LivePlan jako narzędzia pomocnego w planowaniu biznesu. W krótkim czasie zaplanujesz działania marketingowe, wymyślisz ofertę produktów i usług oraz stworzysz niezbędne projekcje finansowe. Live Plan działa dla każdego typu organizacji, na każdym etapie jej rozwoju. Jest to najlepszy sposób na rozwój firmy i utrzymanie jej w dobrej kondycji finansowej.

Consultance jest zaangażowane w dostarczanie najbardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań w zakresie oprogramowania księgowego. Nasze zaangażowanie w ciągłe wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań pozwala nam zapewnić dostęp w czasie rzeczywistym do informacji finansowych w najbardziej użytecznych formatach oraz poprawić kondycję finansową Twojej firmy lub organizacji. Skontaktuj się z Consultance Accounting, aby dowiedzieć się więcej.